De Ambassade voor Creatieve Zaken is...

een netwerkorganisatie

onafhankelijk

internationaal georiënteerd

sociaal

over

De Ambassade voor Creatieve Zaken is een netwerk van communities. Ze is in 2011 ontstaan in Noord-Brabant, vanuit hier vertakken de netwerken zich internationaal. De Ambassade is een onafhankelijk platform van betrokken professionals op zoek naar verbindingen tussen high tech en high touch; verbindingen tussen sociale waarden en technologie. 

Klik hier voor de legacy. 

voor

wat we doen

Door samen te werken worden gezamenlijke vraagstukken voorzien van nieuwe perspectieven. Ondernemerschap, creativiteit, technologie en kennis staan centraal. 

De Ambassade is een ontmoetingsplek, werkplaats en een podium waar bijeenkomsten worden georganiseerd en het netwerk daadwerkelijk aan de slag gaat.

We laten ons met name inspireren door regionale maatschappelijke vraagstukken, de EU Urban Agenda en de Global Sustainable Development Goals van de U.N.

Pijlers voor activiteiten zijn: 

  • ontmoeten & verbinden
  • inspireren & ontdekken 
  • experimenteren & doen

waarom

Serieuze kwesties van deze tijd worden niet direct opgelost. Antwoorden worden gevonden waar ze niet worden gezocht. 

Door onverwachte ontmoetingen en verbindingen aan te gaan, te leren van lokale, nationale en internationale 'best & bad practices' wordt er kennis opgedaan. Samen op expeditie naar bijzondere omgevingen en locaties.

Daar worden oplossingen gevonden voor alledaagse en lange termijn uitdagingen.

hoe


ontmoeten & verbinden 
Een jaarlijks plenair netwerkevenement om nieuwe mensen te ontmoeten en anderen beter te leren kennen.


inspireren & ontdekken
Vanuit verschillende vormen, zoals debat, presentatie, lezing of rondetafel, wordt een relevante kwestie of casus belicht.


experimenteren & doen
Door samen te ontwerpen wordt een casus van nieuw perspectief voorzien.

agenda

«     »

2017

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
  • Zondag
  • Sat Jul 1
  • Sun Jul 2
  • Mon Jul 10
  • Tue Jul 11
  • Wed Jul 12
  • Thu Jul 13
  • Fri Jul 14
  • Sat Jul 15
  • Sun Jul 16
  • Mon Jul 17
  • Tue Jul 18
  • Wed Jul 19
  • Thu Jul 20
  • Fri Jul 21
  • Sat Jul 22
  • Sun Jul 23
  • Mon Jul 24
  • Tue Jul 25
  • Wed Jul 26
  • Thu Jul 27
    Young Ambassadors
  • Fri Jul 28
  • Sat Jul 29
  • Sun Jul 30
  • Mon Jul 31