De Ambassade voor Creatieve Zaken is...

een netwerkorganisatie

onafhankelijk

internationaal georiënteerd

sociaal

over

De Ambassade voor Creatieve Zaken is een netwerk van communities. Ze is in 2011 ontstaan in Noord-Brabant, vanuit hier vertakken de netwerken zich internationaal. De Ambassade is een onafhankelijk platform van betrokken professionals op zoek naar verbindingen tussen high tech en high touch; verbindingen tussen sociale waarden en technologie. 

Klik hier voor de legacy. 

voor

wat we doen

Door samen te werken worden gezamenlijke vraagstukken voorzien van nieuwe perspectieven. Ondernemerschap, creativiteit, technologie en kennis staan centraal. 

De Ambassade is een ontmoetingsplek, werkplaats en een podium waar bijeenkomsten worden georganiseerd en het netwerk daadwerkelijk aan de slag gaat.

We laten ons met name inspireren door regionale maatschappelijke vraagstukken, de EU Urban Agenda en de Global Sustainable Development Goals van de U.N.

Pijlers voor activiteiten zijn: 

  • ontmoeten & verbinden
  • inspireren & ontdekken 
  • experimenteren & doen

waarom

Serieuze kwesties van deze tijd worden niet direct opgelost. Antwoorden worden gevonden waar ze niet worden gezocht. 

Door onverwachte ontmoetingen en verbindingen aan te gaan, te leren van lokale, nationale en internationale 'best & bad practices' wordt er kennis opgedaan. Samen op expeditie naar bijzondere omgevingen en locaties.

Daar worden oplossingen gevonden voor alledaagse en lange termijn uitdagingen.

hoe


ontmoeten & verbinden 
Een jaarlijks plenair netwerkevenement om nieuwe mensen te ontmoeten en anderen beter te leren kennen.



inspireren & ontdekken
Vanuit verschillende vormen, zoals debat, presentatie, lezing of rondetafel, wordt een relevante kwestie of casus belicht.


experimenteren & doen
Door samen te ontwerpen wordt een casus van nieuw perspectief voorzien.

agenda

«     »

2017

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
  • Zondag
  • Fri Sep 1
  • Sat Sep 2
  • Sun Sep 3
  • Mon Sep 11
  • Tue Sep 12
  • Wed Sep 13
  • Thu Sep 14
  • Fri Sep 15
  • Sat Sep 16
  • Sun Sep 17
  • Mon Sep 18
  • Tue Sep 19
  • Wed Sep 20
  • Thu Sep 21
  • Fri Sep 22
  • Sat Sep 23
  • Sun Sep 24
  • Mon Sep 25
  • Tue Sep 26
  • Wed Sep 27
  • Thu Sep 28
  • Fri Sep 29
  • Sat Sep 30